FINLANDIA

Projekt opakowania

logoFINLANDIA
Klient: FINLANDIA VODKA
 
Realizacja:
CGI Production: BE7
Executive Creative Director: Damian Jagielski
Art Director: Adam Diakowski
Digital Artists: Damian Jagielski, Adam Diakowski, Maciej Sznitowski
Digital 3D Artist: Adam Diakowski
Copy: Paulina Trędowska
/ Zadanie

Zmierzyliśmy się z zaprojektowaniem imprezowego opakowania dla zestawu FINLANDII – Bombo Pack zawierającego 0,5 l czystej Finlandii oraz 4 miniaturki smakowe. Nowa kreacja miała zaintrygować odbiorców i wzbudzić ich zainteresowanie kreatywnym łączeniem owocowych wariantów produktu.

/ Rezultat

Rezultatem naszej pracy nad koncepcją są dwie wizualizacje przygotowane w oparciu o model 3D butelki oraz cyfrowo wyretuszowane zdjęcia. Energetyczne opakowania nawiązują do zabawy miksologią.

Z uwagi na brak dobrej jakości packshotów,
stworzyliśmy butelkę CGI od podstaw.

FINLANDIA-01

Czysta i zmrożona – Queen of Finland…

FINLANDIA-02

FINLANDIA-03

Kolorowa i jaskrawa kreacja wyróżnia produkt na półce.

Zestaw podany w takiej formie przyciąga wzrok osób z grupy docelowej – młodych, pełnych energii, towarzyskich, lubiących zabawę i nowe odkrycia. Opakowanie skupia uwagę na bonusowych mini butelkach z grejpfrutową, limonkową, porzeczkową oraz żurawinową Finlandią.

FINLANDIA-04

FINLANDIA-05

Wybrane desenie w sposób symboliczny oddają charakter poszczególnych smaków.

Dynamiczny awers opakowania z hasłem MIXOLOGY, wprowadza Bombo Pack na nowy poziom postrzegania produktu przez konsumentów. To już nie zwykła Finlandia. To filozofia łączenia smaków.

FINLANDIA-06

Have fun and mix

Motywem przewodnim drugiej koncepcji jest Jenga – znana gra imprezowa, którą proponujemy dołączyć do zestawu. Kolorowe kostki lodu, ustawione jedna na drugiej, są bezpośrednim nawiązaniem do zasad gry oraz wariantów Finlandii.

FINLANDIA-07

Postanowiliśmy na mocne wyeksponowanie głównego produktu.

FINLANDIA-08

Gra zachęca do wypróbowania i zmiksowania nowych smaków. Na wybranych klockach miksolog znajdzie sugestię wykonania drinka z wykorzystaniem jednego lub kilku mini produktów z Bombo Paca.

FINLANDIA-09

FINLANDIA-10