Samsonite

RFID Protected Wallets

logoSamsonite
Klient: Samsonite

Realizacja:
CGI Production: BE7
Executive Creative Director: Adam Diakowski
Art Director: Maciej Sznitowski
Digital Artists: Arkadiusz Wawrzyniak, Maciej Sznitowski, Adam Diakowski
Digital 3D Artists: Adam Diakowski, Arkadiusz Wawrzyniak
Copy: Paulina Trędowska

/ Zadanie

Opracowanie Key Visuala dla innowacyjnego produktu marki Samsonite – portfela wyposażonego w technologię zabezpieczającą przed RFID.

/ Rezultat

Prace koncepcyjne podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza realizacja przedstawia opowieść o gadżeciarskim portfelu, utrzymaną w konwencji filmu z Jamesem Bondem. Druga w bardzo prosty i przejrzysty sposób wizualizuje wykorzystanie nowej technologii w produkcie.

Przedstawiamy legendarną postać Jamesa Bonda
oraz jego super gadżety.

Głównym elementem kreacji jest jeden z nich – Aston Martin BD5, który często towarzyszył agentowi 007 w misjach dla Jej Królewskiej Mości. Jak widać i tym razem Q udoskonalił, ten jakże rasowy samochód, dodając w nim specjalny schowek mieszczący nieodłączne atrybuty szanującego się agenta. Element ten ma przyciągać uwagę odbiorcy i skupiać ją na produkcie.

Samsonite-01

Samsonite-02

Samsonite-03

Samsonite-04

W Twojej tajemnej służbie.

Wizualizacja produktu została odpowiednio zaakcentowana. Hasło utrzymane w klimacie filmów z Bondem głosi, że teraz ten doskonały gadżet (portfel chroniony przez technologię RFID) jest do Twojej dyspozycji.

Samsonite-05

Samsonite-06

Samsonite-07

Odporność na cyfrowe zbrodnie.

Bezdotykowe technologie nie istnieją długo. Jeszcze krótszą historią mogą poszczycić się techniki hakowania RFID. Sprawia to, że dla wielu z nas system ochrony naszych paszportów i kart kredytowych, które mamy w portfelach przed nieautoryzowanym dostępem, może wydawać się niejasny.

Samsonite-08

Pierwsza zasada: pokaż co masz w środku.

Aby wyjaśnić koncept specjalnej wyściółki, która służy jako tarcza ochronna dla dokumentów, zwizualizowaliśmy ją w prosty sposób na przykładzie modelu 3D portfela.

Samsonite-09

Samsonite-10

Portfele chronione przed RFID.

Samsonite-11

Samsonite-12